PDF Tisk Email

Reference zákazníků

 

Od: Carol Langdon: Brought a little jar of your “sour cherry” marmalade at the market in Olomouc (?) the best I have ever tasted. Many Thanks, Carol Langdon.

 

Od: Lysákovi J.+A.: První vzorky jsme si koupili ze zvědavosti. Ty další už kvůli požitkům, které přišly. Nevíme jak britská královna, ale tchýně si také pošmákla. Výborný nápad - držíme palce!

 

Od: Oliver Erat: Im Vorjahr bekam ich von Zora einige ihrer "Früchte im Glas"
Ich war sehr neugierig, da ich selber Marmelade einkoche sowie gerne backe und koche!
Ich probierte die Walderdbeeren. Schon das Öffnen versetzte mich in Entzücken. Der Duft versetzte mich
augenblicklich in die heißen Sommer meiner Kindheit, wenn wir im schattigen Wald die kleinen Köstlichkeiten suchten.
Der Geschmak ist unbeschreiblich - Walderdbeere pur - ein Geschmak wie man ihn nur durch größten Respekt vor der Frucht
ins Glas zaubern kann.
Liebe Grüße
Oliver Erat


Od: POLYS security ČR s.r.o.: Vždy oceňuji snahu regionálních patriotů o propagaci svých regionů. Tyto produkty budou díky své kvalitě a chutnosti dělat mým rodným Jeseníkům jméno hodně daleko!
Jaroslav Lysák
jednatel

POLYS security ČR s.r.o.
Jílová 300/41, 779 00 Olomouc
585419475, 602741104
www.polyssecurity.cz

 

Od: Eva Polakova: Dobrý večer paní Zoro,

hrozně ráda bych se s Vámi podělila o to, jak strašně jsem spokojená s Vašimi džemy a přístupem s kterým se mnou jednáte.
Myslím si, že lidi se v dnešní době málo chválí a že, když jsou spokojení tak to nedávají dostatečně najevo. Ale k těmto lidem já nepatřím!

Před časem jsem Vám psala, že bych chtěla do své kavárny Vaše džemy a vy jste zareagovala velice pozitivně a hlavně rychle. Hned jsme si domluvily schůzku, kde proběhla ochutnávka. Už na této schůzce jste viděla moji reakci na Vaše úžasné džemy. Prostě jsem byla hned unešená, nikdy jsem takový džem neochutnala a to mám velice mlsný jazýček. Aby jahodový džem chutnal jako opravdové jahody, se mi nestalo hodně dlouho a navíc v nich celé kusy jahod i najdete. Prostě PECKA!!! A nejde jen o jahodový džem, všechny vzorky co jste dovezla byly úžasné. Strašně mě překvapil džem z ananasu, v ČR moc ananas nejím, protože málokdy mi chutná. Ale ten Váš džem byl prostě neskutečný. Jako bych jste ho jela trhat někam do Thajska :-)

Na Vaše doporučení jsem po schůzce běžela koupit sýr Brie a dala si k němu Váš limetkový džem a ta kombinace mě naprosto učarovala! Prostě skvěle se to doplňovalo!!

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost tyto džemy ochutnat a budu se těšit na naši spolupráci.

Posílám pozdrav do hor a přeji krásný večer
Eva

Od: Plháková Zuzana: Vážená paní Hájková,

Jménem společnosti SULKO s.r.o. bych Vám ráda poděkovala za dodávku 250 ks úžasných borůvkových džemů Fructusterrae, které byly součástí našich Vánočních balíčků s regionálními produkty. Těmito balíčky jsme obdarovali naše obchodní partnery z celé České republiky. Vaše džemy sklidily veliký úspěch. Pokud letos budeme řešit Vánoční dárky stejnou cestou, určitě Vás znovu rádi poptáme.

Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Zuzana Plháková, SULKO s.r.o.